Aukce Po žních u Kalné Kaván František

Po žních u Kalné

ID Aukce: 2259
Olej, karton, 38,5 cm x 52 cm. Signováno a popsáno vpravo dole. Zaskleno, pod sklem a na malbě nečistoty. Po roce 1920. Rám poškozen. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.

Vyvolávací cena
15 000 Kč
95 000 Kč