• 637774189501079826_kavan1.JPG
  • 637774189639517837_kavan2.JPG
  • 637774189575923845_kavan.JPG
  • 637774189714518405_kavan3.JPG

Po žních u Kalné

ID Aukce: 2259
Olej, karton, 38,5 cm x 52 cm. Signováno a popsáno vpravo dole. Zaskleno, pod sklem a na malbě nečistoty. Po roce 1920. Rám poškozen. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

95 000 Kč

Aukce končí: 9. 2. 2022 21:22:00

5 000 Kč

Účastníků: 8
Příhozů: 45

JQY19920 950009. 2. 2022 21:17:00
WEL58063 900009. 2. 2022 21:12:15
JQY19920 850009. 2. 2022 21:09:31
WEL58063 800009. 2. 2022 21:08:01
JQY19920 750009. 2. 2022 21:03:21
ZFQ19447 700009. 2. 2022 21:02:54
JQY19920 650009. 2. 2022 20:59:30
ZFQ19447 600009. 2. 2022 20:58:59
JQY19920 550009. 2. 2022 20:58:19
BVP20586 500009. 2. 2022 20:57:07
JQY19920 490009. 2. 2022 20:56:57
BVP20586 480009. 2. 2022 20:55:56
ZFQ19447 470009. 2. 2022 20:55:48
BVP20586 460009. 2. 2022 20:55:25
JQY19920 450009. 2. 2022 20:55:17
BVP20586 440009. 2. 2022 20:54:54
JQY19920 430009. 2. 2022 20:54:54
BVP20586 420009. 2. 2022 20:53:43
JQY19920 410009. 2. 2022 20:53:43
BVP20586 400009. 2. 2022 20:53:32
JQY19920 390009. 2. 2022 20:53:32
BVP20586 380009. 2. 2022 20:53:22
JQY19920 370009. 2. 2022 20:40:04
BVP20586 360009. 2. 2022 20:25:12
RPA13362 350009. 2. 2022 20:25:12
BVP20586 340009. 2. 2022 20:25:02
RPA13362 330009. 2. 2022 20:25:02
BVP20586 320009. 2. 2022 20:24:52
RPA13362 310009. 2. 2022 20:17:18
JRF92849 300009. 2. 2022 20:17:12