Aukce Úpa v Ratibořicích Seidl Jaromír

Seidl Jaromír

*1893 +1968

Úpa v Ratibořicích

ID Aukce: 2313
Olej, karton, 50 cm x 70 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno. Na zadní straně štítek.

Vyvolávací cena
1 500 Kč
1 500 Kč