Aukce Staré Labiště Veselý Veno

Veselý Veno

Staré Labiště

ID Aukce: 2323
Olej, dřevotříska, 41 cm x 55 cm. Signováno a datováno vlevo dole.

Vyvolávací cena
1 000 Kč
1 000 Kč