Aukce Teriér Tužinský Alois

Tužinský Alois

*1907 +

Teriér

ID Aukce: 2343
Olej, plátno, fixované na kartonu, 34 cm x 25 cm. Zaskleno. Signováno vpravo dole.

Vyvolávací cena
1 000 Kč
1 000 Kč