Aukce Krajina Nečitelně signováno

Nečitelně signováno

ID Aukce: 2394
Olej, karton, 29 cm x 38 cm. Signováno nečitelně vlevo dole. Zaskleno.

Vyvolávací cena
1 000 Kč
1 000 Kč