• 637855205860992296_do1.JPG
  • 637855206048493734_do2.JPG
  • 637855206153963557_do3.JPG
  • 637855205965055850_do.JPG

Nečitelně signováno

ID Aukce: 2394
Olej, karton, 29 cm x 38 cm. Signováno nečitelně vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 25. 5. 2022 21:07:00

100 Kč

VWD90840 100025. 5. 2022 20:50:08