• 637914382984920202_kalvoda3.JPG
  • 637914382852324373_kalvoda1.JPG
  • 637914382894179809_kalvoda.JPG
  • 637914382942787545_kalvoda2.JPG

Kalvoda Alois

*1875 +1934

Břízy

ID Aukce: 2419
Olej, karton, 35 cm x 50 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

18 000 Kč

20 000 Kč

Aukce končí: 19. 10. 2022 19:10:00

1 000 Kč

ORF29400 2000022. 6. 2022 12:20:09
XZH50518 1900022. 6. 2022 12:04:34
ORF29400 1800022. 6. 2022 8:50:09