Aukce Břízy Kalvoda Alois

Kalvoda Alois

*1875 +1934

Břízy

ID Aukce: 2419
Olej, karton, 35 cm x 50 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.

Vyvolávací cena
18 000 Kč
101 000 Kč