• 637914398337861306_jel.JPG
  • 637914398378174109_jel1.JPG
  • 637914398410986876_jel2.JPG

Jelínek František Antonín

*1890 +1977

Děvče věší prádlo

ID Aukce: 2429
Olej, deska, 44 cm x 37 cm. Signováno vlevo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

Aukce končí: 19. 10. 2022 19:20:00

100 Kč

FLO64892 300028. 6. 2022 19:54:19