• 637914398337861306_jel.JPG
  • 637914398378174109_jel1.JPG
  • 637914398410986876_jel2.JPG

Jelínek František Antonín

*1890 +1977

Děvče věší prádlo

ID Aukce: 2429
Olej, deska, 44 cm x 37 cm. Signováno vlevo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

5 000 Kč

Aukce končí: 19. 10. 2022 19:25:05

500 Kč

Příhozů: 21

RIL61191 500019. 10. 2022 19:20:05
TCM74520 490019. 10. 2022 19:20:05
RIL61191 480019. 10. 2022 19:19:54
TCM74520 470019. 10. 2022 19:19:54
RIL61191 460019. 10. 2022 19:19:44
TCM74520 450019. 10. 2022 19:19:44
RIL61191 440019. 10. 2022 19:19:33
TCM74520 430019. 10. 2022 19:19:33
RIL61191 420019. 10. 2022 19:19:23
TCM74520 410019. 10. 2022 19:19:22
RIL61191 400019. 10. 2022 19:19:12
TCM74520 390019. 10. 2022 19:19:11
RIL61191 380019. 10. 2022 19:19:01
TCM74520 370019. 10. 2022 19:19:01
RIL61191 360019. 10. 2022 19:18:50
TCM74520 350019. 10. 2022 19:17:44
RIL61191 340019. 10. 2022 19:17:34
TCM74520 330019. 10. 2022 15:33:12
FTI47463 320019. 10. 2022 8:12:42
MAY02899 310018. 10. 2022 7:45:44
FLO64892 300028. 6. 2022 19:54:19