• 637914398337861306_jel.JPG
  • 637914398378174109_jel1.JPG
  • 637914398410986876_jel2.JPG

Jelínek František Antonín

*1890 +1977

Děvče věší prádlo

ID Aukce: 2429
Olej, deska, 44 cm x 37 cm. Signováno vlevo dole. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

5 000 Kč

Aukce končí: 19.10.2022 19:25:05

500 Kč

Příhozů: 21

RIL61191 500019.10.2022 19:20:05
TCM74520 490019.10.2022 19:20:05
RIL61191 480019.10.2022 19:19:54
TCM74520 470019.10.2022 19:19:54
RIL61191 460019.10.2022 19:19:44
TCM74520 450019.10.2022 19:19:44
RIL61191 440019.10.2022 19:19:33
TCM74520 430019.10.2022 19:19:33
RIL61191 420019.10.2022 19:19:23
TCM74520 410019.10.2022 19:19:22
RIL61191 400019.10.2022 19:19:12
TCM74520 390019.10.2022 19:19:11
RIL61191 380019.10.2022 19:19:01
TCM74520 370019.10.2022 19:19:01
RIL61191 360019.10.2022 19:18:50
TCM74520 350019.10.2022 19:17:44
RIL61191 340019.10.2022 19:17:34
TCM74520 330019.10.2022 15:33:12
FTI47463 320019.10.2022 8:12:42
MAY02899 310018.10.2022 7:45:44
FLO64892 300028.06.2022 19:54:19