Aukce Děvče věší prádlo Jelínek František Antonín

Jelínek František Antonín

*1890 +1977

Děvče věší prádlo

ID Aukce: 2429
Olej, deska, 44 cm x 37 cm. Signováno vlevo dole. Nerámováno.

Vyvolávací cena
3 000 Kč
5 000 Kč