Aukce Zátiší Kaláb František

Kaláb František

*1908 +1950

ID Aukce: 2575
Olej, plátno, 24 cm x 50 cm. Signováno a datováno 1930 vpravo dole. Mimořádně kvalitní rám.

Vyvolávací cena
12 000 Kč
12 000 Kč