Aukce Had a vejce Lochman Jiří

Lochman Jiří

*1951 +

Had a vejce

ID Aukce: 2597
Olej, sololit, 31 cm x 54,5 cm. Signováno a datováno vpravo dole.

Vyvolávací cena
1 000 Kč
1 000 Kč