Aukce Spící Toyen

Toyen

*1902 +1980

Spící

ID Aukce: 2660
Litografie, papír, velikost listu 28 cm x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole. Vlevo dole číslováno 5/150. Nerámováno.

Vyvolávací cena
5 000 Kč
5 000 Kč