• 638235551040311953_pelc1.JPG
  • 638235551106346695_pelc.JPG
  • 638235551198537175_pelc2.JPG
  • 638235551267498677_pelc3.JPG
  • 638235551343320400_pelc4.JPG

Pelc Antonín

*1895 +1967

Akt

ID Aukce: 2690
Kombinovaná technika, papír, 60 cm x 47 cm. Signováno a datováno vpravo nahoře. Zaskleno. Uprostřed stopa po přehnutí viz. foto.
Vyvolávací cena:

13 000 Kč

13 000 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 19:13:00

1 000 Kč