Aukce Akt Pelc Antonín

Pelc Antonín

*1895 +1967

Akt

ID Aukce: 2690
Kombinovaná technika, papír, 60 cm x 47 cm. Signováno a datováno vpravo nahoře. Zaskleno. Uprostřed stopa po přehnutí viz. foto.

Vyvolávací cena
13 000 Kč
13 000 Kč