Aukce Zátiší Orlik Emil

Orlik Emil

*1870 +1932

ID Aukce: 2752
Olej, plátno, 56 cm x 32 cm. Signováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.

Vyvolávací cena
20 000 Kč
22 000 Kč