Aukce Dívka s vějířem Jiřincová Ludmila

Jiřincová Ludmila

*1912 +1994

Dívka s vějířem

ID Aukce: 2926
Litografie, papír, 23 cm x 18 cm. Signováno vpravo dole. Paspartováno. Nerámováno.

Vyvolávací cena
1 000 Kč
1 500 Kč