Aukce Letní pohled do krajiny Dvořák Bohuslav

Dvořák Bohuslav

*1867 +1951

Letní pohled do krajiny

ID Aukce: 312
Olej, plátno, 55 x 74,5 cm. Signováno vpravo dole. Plátno nutno vypnout, malba v pořádku. Rám silně poškozen. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.

Vyvolávací cena
15 000 Kč
42 500 Kč