• 636271760373146250_1dvorak.JPG
  • 636271760421271250_dvorak.JPG
  • 636271760461427500_dvorak1.JPG
  • 636271760500646250_dvorak2.JPG

Dvořák Bohuslav

*1867 +1951

Letní pohled do krajiny

ID Aukce: 312
Olej, plátno, 55 x 74,5 cm. Signováno vpravo dole. Plátno nutno vypnout, malba v pořádku. Rám silně poškozen. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

42 500 Kč

Aukce končí: 31.05.2017 20:08:04

1 000 Kč

Příhozů: 25

GXS53497 4250031.05.2017 20:03:04
ZKY55533 4150031.05.2017 20:01:43
SEO43869 4050031.05.2017 20:01:37
ZKY55533 3950031.05.2017 19:59:42
SEO43869 3850031.05.2017 19:58:54
ZKY55533 3750031.05.2017 19:56:39
SEO43869 3650031.05.2017 19:54:38
ZKY55533 3550031.05.2017 19:52:32
SEO43869 3450031.05.2017 19:49:17
ZKY55533 3350031.05.2017 19:46:26
SEO43869 3250031.05.2017 19:43:05
ZKY55533 3150031.05.2017 19:42:16
SEO43869 3050031.05.2017 19:40:04
ZKY55533 2900031.05.2017 19:39:43
SEO43869 2800031.05.2017 19:39:38
ZKY55533 2700031.05.2017 19:39:12
SEO43869 2600031.05.2017 19:39:05
ZKY55533 2500031.05.2017 19:37:01
SEO43869 2400031.05.2017 19:36:51
ZKY55533 2300026.05.2017 18:29:49
ZKY55533 1900026.05.2017 18:29:18
RMW46984 1800022.05.2017 10:06:38
GXS53497 1700014.05.2017 22:44:21
EMF63361 1600002.05.2017 10:17:10
GXS53497 1500001.05.2017 21:55:58