Aukce Krajina s říčkou Hurt Josef

Hurt Josef

*1881 +1945

Krajina s říčkou

ID Aukce: 313
Olej, dřevotříska, 70 x 100 cm. Signováno vlevo dole. Malba i rám mírně poškozeny.

Vyvolávací cena
5 000 Kč
5 000 Kč