• 636079707741288750_1hurt.JPG
  • 636079707905820000_hurt.JPG
  • 636079707973163750_hurt2.JPG
  • 636079708023476250_hurt1.JPG

Hurt Josef

*1881 +1945

Krajina s říčkou

ID Aukce: 313
Olej, dřevotříska, 70 x 100 cm. Signováno vlevo dole. Malba i rám mírně poškozeny.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 000 Kč

Aukce končí: 31.05.2017 19:42:00

500 Kč