Aukce Šedý den Wolff Eugen

Wolff Eugen

*1873 +1937

Šedý den

ID Aukce: 321
Olej, plátno, 91 x 104,5 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Mistrovské plátno evropského symbolismu. Obraz mladého rybáře souzní nejvíce se světoznámým plátnem francouzského symbolisty Puvisse de Chavanes.

Vyvolávací cena
55 000 Kč
55 000 Kč