Aukce Konvolut 3ks Richterová Marina

Richterová Marina

*1962 +

Konvolut 3ks

ID Aukce: 3301
3 x Litografie, papír, rozměry 18 cm x 10 cm, 19 cm x 10 cm a 12 cm x 10 cm. Signováno a číslováno dole uprostřed. Zaskleno.

Vyvolávací cena
1 000 Kč
1 100 Kč