Aukce Před bouří Ullmann Josef

Ullmann Josef

*1870 +1922

Před bouří

ID Aukce: 3312
Olej, plátno, 60 cm x 50 cm. Signováno a datováno 1910 vlevo dole. Vystaveno na souborné výstavě J. Ullmanna - Trutnov 2019 - Mezi tichem a bouří. Publikováno v katalogu výstavy. Znalecký posudek PhDr. Michael Zachař.

Vyvolávací cena
140 000 Kč
140 000 Kč