Aukce Letní krajina Dvořák Bohuslav

Dvořák Bohuslav

*1867 +1951

Letní krajina

ID Aukce: 350
Olej, plátno, 76 x 97 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Výborný stav. Po roce 1908. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.

Vyvolávací cena
90 000 Kč
90 000 Kč