Aukce Loďka Jiřincová Ludmila

Jiřincová Ludmila

*1912 +1994

Loďka

ID Aukce: 3700
Litografie, papír, 44 cm x 30 cm. Signováno tužkou vpravo dole. Vlevo dole číslováno. Zaskleno.

Vyvolávací cena
2 000 Kč
2 500 Kč