Aukce Zimní hory Kos Ivan

Kos Ivan

Zimní hory

ID Aukce: 3745
Olej, volné plátno, podloženo kartonem, 50 cm x 68 cm. Signováno vlevo dole. Lehce zvlněno. Zaskleno.

Vyvolávací cena
2 000 Kč
2 100 Kč