Aukce Zima Havrlík Svatopluk

Havrlík Svatopluk

*1908 +1966

Zima

ID Aukce: 3755
Olej, plátno, 30 cm x 44 cm. Signováno a datováno 1937 vpravo dole.

Vyvolávací cena
1 000 Kč
1 000 Kč