Aukce Busta Dany Sokolové Zívr Ladislav

Zívr Ladislav

*1909 +1980

Busta Dany Sokolové

ID Aukce: 3825
Patinovaná sádra, výška 46 cm, signováno a datováno na podstavci. Součástí prodeje jsou fotografie Dany Sokolové s bystou a Ladislava Zívra.

Vyvolávací cena
4 000 Kč
4 100 Kč