Aukce Lazio Hlinomaz Josef

Hlinomaz Josef

*1914 +1978

Lazio

ID Aukce: 3843
Olej, plátno, 62 cm x 51 cm. Signováno vpravo dole. Provenience : vzdálená rodina Josefa Hlinomaze. Písemný znalecký posudek PhDr. Jaromír Zemina.

Vyvolávací cena
110 000 Kč
110 000 Kč