Aukce Dívka Brožík Václav

Brožík Václav

*1851 +1901

Dívka

ID Aukce: 3846
Olej, karton, 26,5 cm x 25 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.

Vyvolávací cena
40 000 Kč
41 000 Kč