Aukce Venkovský motiv Kalvoda Alois

Kalvoda Alois

*1875 +1934

Venkovský motiv

ID Aukce: 3848
Olej, lepenka, 25,5 cm x 35 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.

Vyvolávací cena
25 000 Kč
25 000 Kč