Aukce Lampa Smetana Jan

Smetana Jan

*1918 +1998

Lampa

ID Aukce: 3849
Olej, lepenka, 41 cm x 30 cm. Signováno a datováno 1943 vlevo nahoře. Zaskleno. Písemný znalecký posudek PhDr. Michael Zachař. Písemná restaurátorská zpráva Mgr. art. Veronika Kopecká.

Vyvolávací cena
60 000 Kč
60 000 Kč