Aukce Josef Bad Hlinomaz Josef

Hlinomaz Josef

*1914 +1978

Josef Bad

ID Aukce: 3850
Olej, lepenka, 30 cm x 30 cm. Signováno vlevo dole. Provenience : vzdálená rodina Josefa Hlinomaze. Písemný znalecký posudek PhDr. Jaromír Zemina.

Vyvolávací cena
50 000 Kč
50 000 Kč