Aukce Vodník Lada Josef

Lada Josef

*17.12.1887 +14.12.1957

Vodník

ID Aukce: 3853
Barevná litografie, papír, 34 cm x 43,5 cm ve výřezu, signováno a datováno 1942 vpravo dole. Vlevo dole číslováno 295/500. Zaskleno. Rám místy poškozen.

Vyvolávací cena
50 000 Kč
55 000 Kč