Aukce Z Českomoravské vysočiny Chittussi Antonín

Chittussi Antonín

*1847 +1891

Z Českomoravské vysočiny

ID Aukce: 3854
Olej, plátno, fixované na kartonu, 23,5 cm x 29 cm. Signováno vlevo dole. Písemný znalecký posudek PhDr. Michael Zachař.

Vyvolávací cena
120 000 Kč
120 000 Kč