Aukce Potštejn Macháň Václav

Macháň Václav

*1921 +

Potštejn

ID Aukce: 3855
Olej, plátno, 90 cm x 110 cm. Signováno a popsáno na zadní straně.

Vyvolávací cena
6 000 Kč
6 500 Kč