Aukce Kytice Šlenger Karel

Šlenger Karel

*1903 +1981

Kytice

ID Aukce: 3856
Olej, pytlovina, 70 cm x 50 cm. Signováno a datováno 1941 vpravo dole.

Vyvolávací cena
18 000 Kč
18 000 Kč