Aukce Tajemství Macháň Václav

Macháň Václav

*1921 +

Tajemství

ID Aukce: 3857
Olej, plátno, 70 cm x 100 cm. Signováno a datováno vpravo dole.

Vyvolávací cena
4 000 Kč
4 100 Kč