Aukce Cesta k vesničce Hudeček Antonín

Hudeček Antonín

*1872 +1941

Cesta k vesničce

ID Aukce: 3875
Olej, lepenka, 49 cm x 68 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.

Vyvolávací cena
14 000 Kč
14 000 Kč