Aukce Na pouti Brychta Jan

Brychta Jan

*1928 +2013

Na pouti

ID Aukce: 3916
Olej, plátno, 29 cm x 37,5 cm. Signováno vpravo dole. Volné plátno, nerámováno, poškozeno. Na zadní straně přípis a datace 1948.

Vyvolávací cena
3 000 Kč
3 000 Kč