Aukce U mostu Wolff Malm Ernest

Wolff Malm Ernest

*1885 +1940

U mostu

ID Aukce: 3929
Olej, plátno, 90 cm x 105 cm. Signováno a datováno vlevo dole. Rám mírně poškozen.

Vyvolávací cena
14 000 Kč
14 000 Kč