Aukce Dáma s chrtem Tichý František

Tichý František

*1896 +1961

Dáma s chrtem

ID Aukce: 3948
Litografie, papír, 17 cm x 13 cm. Signováno a datováno 1947 vlevo dole. Zaskleno. V soupisu grafického díla č. 139.

Vyvolávací cena
3 000 Kč
3 000 Kč