Aukce Soumrak Nesignováno

Nesignováno

Soumrak

ID Aukce: 3959
Olej, plátno, velký formát 80 cm x 127 cm. Vpravo dole přípis a datace 1926-7. Malba místy poškozena. Na zadní straně štítek.

Vyvolávací cena
5 000 Kč
5 000 Kč