Aukce Křest Kristův Švabinský Max

Švabinský Max

*1873 +1962

Křest Kristův

ID Aukce: 3962
Heliogravura, papír, velký formát 62 cm x 42 cm ve výřezu. Paspartováno, nerámováno. Signováno tužkou vpravo dole.

Vyvolávací cena
4 000 Kč
4 000 Kč