Aukce Před chalupou Macoun Gustav

Macoun Gustav

*1892 +1934

Před chalupou

ID Aukce: 3965
Olej, karton, 34 cm x 50 cm. Signováno a datováno vpravo dole.

Vyvolávací cena
5 000 Kč
5 000 Kč