Aukce Hradec Králové Jiřincová Ludmila

Jiřincová Ludmila

*1912 +1994

Hradec Králové

ID Aukce: 534
Litografie, 29,5 cm x 37,5 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.

Vyvolávací cena
2 500 Kč
2 500 Kč