Aukce Sad v květu Dvořák Bohuslav

Dvořák Bohuslav

*1867 +1951

Sad v květu

ID Aukce: 723
Olej, plátno, 73 cm x 84 cm. Signováno vpravo dole. Restaurováno. Novodobě rámováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.

Vyvolávací cena
55 000 Kč
55 000 Kč