Aukce Zimní les Olgyai Viktor

Olgyai Viktor

*1870 +1929

Zimní les

ID Aukce: 779
Olej, plátno, fixované na kartonu, 59 x 73,5 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.

Vyvolávací cena
15 000 Kč
15 000 Kč